PlayStation Görünüşe Göre Xbox Game Pass’e Yanıt Vermeyi Planlıyor

PlayStation Görünüşe Göre Xbox Game Pass’e Yanıt Vermeyi Planlıyor. Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan, Microsoft’un popüler abonelik sistemi Game Pass’e karşı yeni adımlar atılacağından bahsetti.

PlayStation Görünüşe Göre Xbox Game Pass'e Yanıt Vermeyi Planlıyor

TASS haber sitesine konuşan Jim Ryan’a yöneltilen sorulardan biri de “Giderek popülerliği artan Xbox Game Pass abonelik sistemine karşı, Playstation cephesinden herhangi bir cevap gelecek mi?” idi. Ryan tam bir cevap vermekten yana olmasa da, “Aslında gelecek haberler var ama bugün değil” dedi. Ryan bu sözlerinin yanında zaten Playstation’ın kendisine ait “Playstation Now” sistemi olduğuna dikkat çekti. Yurtdışı basını tarafından bu sözler, Playstation’ın “Playstation Now” sistemine yeni eklentiler mi geleceği hakkında dedikodularını başlattı bile.

Xbox Game Pass, Xbox Game Studios’un yeni yayınlanan tüm Başlıkları da dahil olmak üzere aylık aboneliğin bir parçası olarak 100’den fazla oyun sunuyor. Game Pass’in ultimate sürümünde ise bu oyunlara ek bir çok oyuna özel ek paketler ve oyun içi kullanılabilecek paralar veriyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir